הרגעים הקטנים האלה שבהם אני רואה כמה שהשליחות שלי משמעותית!
בואו לקרוא כמה מהלקוחות שקיבלו ליווי אישי,
עברו לדרך חיים בריאה וכעת ממליצים בחום רב!

לקוחות מספרים על הליווי האישי

ומה מספרים על ההרצאות שלי?

הרצאה מעניינת מלאה מידע מועברת בנעימות עם מצגת משעשעת. מביאה אופטימיות לבני האדם. ומה אנחנו יכולים לשנות לבריאות ותפקוד הרבה יותר טוב. היתה שעה וחצי מרתקת. כל הכבוד !!!"
ציפי מור - שחקנית
על ההרצאה "מוח חושב בריא" – בריאות המוח​
כנטורופתית לנטורופתית – שאפו לך גילה! הייתי בהרצאה של גילה על המוח, ואיך לשמר את התיפקוד האופטימלי שלנו…, היה מרתק. כנטורופתית לנטורופתית – אני אומרת לך שאפו! מקצועית, מרתקת ומעבירה את הנושא החשוב הזה באופן שכל שומע יכול היה גם להפיק תועלת וגם להנות מהרצאה מושכלת! "
חגית אלופי צפרוב – נטורופתית
על ההרצאה "מוח חושב בריא" – בריאות המוח
ההרצאה של גילה היתה מעניינת ומועילה מאוד. לא תארתי לעצמי כמה תזונה נכונה ושינוי הרגלים יומיומיים חשובים לשמירה על בריאותנו ותפקוד הגוף והראש שלנו. מאוד ממליץ להגיע ולהקשיב, כי בסוף ההרצאה מקבלים תובנות חשובות לגבי בריאותנו – שהוא הנכס החשוב ביותר של כל אחד מאיתנו. תודה רבה גילה!"
עידן זלמנוביץ – סוכן ביטוח
על הרצאה בנושא נטורופתיה ותפקוד המוח
הייתי בהרצאה מרתקת של גילה על המוח, ואיך בעזרת תזונה נכונה אפשר לעזור למוח להמשיך ולתפקד באופן תקין. גילה אישה מאוד נעימה. מלאה בידע שאספה אותו בעקבות סיפורה האישי ומעבירה את ההרצאה בדרך מעניינת ועם הרבה מאוד טיפים. ממליצה בחום לשמוע את ההרצאה ולהכיר את גילה. "
ענת גורן – תקשורת מקרבת
על ההרצאה "מוח חושב בריא" – בריאות המוח
נכחתי בהרצאה נהדרת של גילה על טיפוח העור. גילה העניקה לנו טיפים שוים על טיפוח העור בעזרת חומרים פשוטים וזולים. היה מאוד מעניין ולמדתי הרבה. המפגש כלל ארוחת בוקר בריאה וגם מדיטציה מרגיעה שהועברה על ידי שולי שובלי. תודה. ממליצה מאוד!!"
אתי שמחי – מעצבת פנים
על ההרצאה – "אור לעור"
אני רוצה להמליץ מאוד על גילה ועל הרצאתה בנושא המוח. הרצאה מרתקת!!
גילה בעלת ידע עצום ובעלת יכולת דיבור מול קהל. ההרצאה מעשית, מרתקת ומעשירה את הידע. תודה! "
אתי אלידין – אופטומטריסטית
על הרצאה בנושא נטורופתיה ותפקוד המוח
הרצאה מעולה (חובה ללכת!) על בריאות המוח נכחתי היום בהרצאה חדשה של גילה על תזונה ובריאות המוח והיה פשוט מעולה! אני ממליצה לכולם ללכת וללמוד מהידע הנרחב של גילה. לא תצטערו. אני כמעט פיספסתי אבל לשמחתי הגעתי והיה מדהים! המצגת של גילה שליוותה את ההרצאה היתה מגוונת ולא משעממת בכלל . היו הרבה תמונות, המחשות וסרטון – הכל מסייע לזכור על מה היא מדברת והכל נעשה בצורה מובנת, פשוטה (אך לא פשטנית) ומלמדת. הטיפים הם מעשיים ונותנים לנו עצות יומיומיות שאפשר ליישם בקלות, למנוע מחלות ואף לרפא את הגוף. גילה! שיחקת אותה בגדול! מומלצת…. מומלצת…. מומלצת.
איריס אשר – יועצת משכנתאות וכלכלת המשפחה
על ההרצאה "מוח חושב בריא" – בריאות המוח