טיפול בהתאמה אישית

האבחנה הנטורופתית מבוססת על תשאול רפואי מקיף, היסטוריה רפואית, בדיקות דם, בדיקות מעבדה שונות, אורח החיים שלך ועוד. כל הנתונים יחדיו יוצרים תמונה קלינית רחבה ומפורטת לבניית תכנית ריפוי מותאמת..

תזונה בהתאמה אישית

בנית התפריט מבוססת על הבנת מקור הבעיה הרפואית וניתוח מקיף של אורח החיים הנוכח של המטופל, היסטוריה רפואית, גנטיקה, בדיקות דם, בדיקות מעבדה אחרות, תלונות המטופל.

בעזרת שינוי תזונתי, צמחי מרפא, תוספי תזונה (במקרה הצורך), הגוף מקבל את מה שהוא צריך וכך עוזרים לגוף להתחזק ולרפא את עצמו מבלי להישאר תלויים בתרופות ובתופעות הלוואי שלהן לכל החיים.

על הדרך גם יורדים במשקל כי  כשהגוף מתנקה ומקבל את מה שהוא צריך הגוף מטבעו מאזן את עצמו ומגיע למשקל רצוי.

מה נכלל בתכנית הבראה כוללת?

בשלב הראשון: מילוי שאלון בריאות. השאלון נשלח אליך למילוי לפני המפגש הראשון. מדובר בשאלון מקיף אודות המצב הבריאותי ואורח החיים שלך (בצירוף תוצאות בדיקות עדכניות). מילוי השאלון נועד להכיר את המצב הבריאותי ואורחות חייך טרם המפגש הראשון.

השלב השני הוא המפגש הראשון שלנו, בו אערוך את התשאול בהתאם לתובנות מהשאלון ותוצאות הבדיקות.

בשלב השלישי, לאחר איסוף כל הנתונים והתשאול המקיף, אני למעשה בונה לך תכנית הבראה ותפריט שמותאמים אישית למצבך ולצרכיך!

תכנית ההבראה כוללת הרגלי אכילה נכונים מותאמים אישית, הרגלים חדשים ונכונים לשיפור המצב הבריאותי, ותכנית תוספים במידת הצורך.

התפריט מותאם אישית עבורך ונלקחים בו בחשבון:

– חוסרים תזונתיים (עפ"י בדיקות וקליניקה) – שמוספים לתפריט היומי.

– הפתלוגיה בגינה הגעת לביקור ובמקרה הצורך גם התאמת התפריט לפי סוג דם, וכל זאת תוך התחשבות במידת האפשר להרגליך טרם הגיעך לטיפול.

לאורך כל התהליך ובפרט לאחר קבלת תכנית ההבראה, מתקיים ליווי צמוד יומיומי שכולל מתן תשובות לשאלות בווטסאפ,  מתן פידבקים על הרכבת הארוחות ואף שיחה טלפונית שבועית של רבע שעה במידת הצורך.

בהמשך מתקיימות פגישות מעקב והמשך טיפול לפי הצורך.

הקליניקה הפרטית שלי נמצאת בשוהם ובה מתקיימים הטיפולים. עם זאת, ניתן לקיים פגישות אונליין בזום וישנה גם אפשרות להפגש אצלך בבית!

אני כאן עבורך!

להתחלת התהליך חייג/י עכשיו: 050-9660069 או שלח/י לי את פרטיך ואחזור אליך בהקדם